HOME | KATALOG | KULLANIM SATINAL ETN H-BioclorÖZ
Elektronik
Dezenfektan Sistemleri

Musluk Suyunu  Dezenfektana Dönüştürün.. ETN H-BioclorÖZ çok kısa sürede sadece  doğal rafine tuz ile şebeke suyunu Rezonans tekniğiyle elektrolize ederek, insan ve çevre dostu HOCL (HİDROKLORÖZ ASİT) üreten dünyanın tek elektronik dezenfektan cihazıdır. Dünyada ve ülkemizde suyun elektrolizi ile  Hidrokloröz asit üreten bir çok cihaz ve jeneratör vardır. Ancak bu cihazların hepsi mililitre bazında çalışır ve ürettikleri asidin etkisi 3 saati geçmez. Üretilen asit miktarı ton bazlı olduğunda, üretim süreci günler, haftalar hatta aylar sürer. Dolayısı ile sistem olarak kullanılmaları imkânsız denecek kadar zordur.

 

 

 

 

      

 ........

 

    ETN H-BioclorÖZ dezenfektan sistemleri ton bazında, litrelerce Hipokloröz asit üretimini 5-10 Dk. Gibi kısa bir sürede üreterek sistemin otomasyona dönüşmesini sağlar. Bu işlemi de ETNA TEKNOLOJİ farkıyla rezonans tekniği kullanarak gerçekleştirir. İşte o yüzden Dünyada, kulvarındaki tek cihazdır.

 

     Hipokloröz Asit insan vücudunun mikro organizmalara karşı üretmiş olduğu doğal bir dezenfektandır. Bu sebepten dolayı, insan vücudu hiçbir şekilde Hipokloröze karşı anti-alerji göstermez. Toksik, kansorejen ve (pH:5.0- 8 5) değildir. Klordan 80-200 kat daha güçlüdür. Güçlü geniş spektrumlu biosit olarak bilinen üçüncü nesil kavram dezenfektandır. Hemen hemen her mikro organizmayı birkaç dakika içinde etkisiz hale getirir.  

 

     Kimyasal bazda en güçlü dezenfeksiyon maddesi Gluter Aldehitten daha güçlü bir etkiye sahiptir. Ayrıca su kadar güvenli olup, bilinen en güçlü bakteri olan Bacillus Subtilis’i de öldürme gücüne sahiptir.

 

Hipokloröz Asit dezenfektan özelliğine ilaveten :

 

     Sebze ve Meyvelerin üzerindeki Pastisitleride (Zirai ilaç kalıntıları) çözer. Biyofilm tabakaların oluşumunu engellediği gibi çözmeye de yardımcı olur. Kullanıldığı yüzeylerde durulamaya gerek yoktur. Kimyasal kullanmadan için Santiasyon ve  Dezenfeksiyon sağlar. Çevre dostu olup EPA, USDA, FDA, KFDA kriterlerine uygundur.

 

     Gıda ve işletme tesisleri, Mutfak, yemekhane, hastane, poliklinik, laboratuvar, Diyaliz merkezleri, diş hekimlikleri, ev, işyeri, ofis, okul, kreş, kışla, Avm,  oteller, restoran, spor tesisleri ve toplu yaşam alanlarında güvenle kullanılır. Buzdolabı, bulaşık makinesi, kapı kolları, cam, ayna, plastik, oyuncaklar, banyo, tuvalet, masa, kesim tahtaları, sebze meyveler ve el-ayak temizliği için de kullanılır.

 

        Kötü kokuları yok etmek için ortam, yer-yüzey ve havaya spreylenir. Ayakkabı, giyişi, evcil hayvan yaşam yerleri ve tekstil ürünlerinde de kullanılır. Leke giderici özelliğe de sahiptir.


 

 

 

ETN H-BioclorÖZKettle (Ev Ve İşyeri İçin)  


 

 Destek için arayın Satış İçin:
0542 360 24 00 - 0530 765 81 58
Teknik Destek İçin:
0545 298 59 54

Sipariş için:

TIKLAYINIZ